Hakkımızda

Firmamız, ilk temellerini "Led Aydınlatma" alanında 2011 yılında atmıştır. Başlangıçta "Led aydınlatma" sistemleri alanında yoğunlaşan firmamız, 2013 yılında “Çizgisel Led Aydınlatma Uygulamaları" konusunda çalışmalarını sürdürmüş olup, bu alanda çok başarılı ve her biri alanında öncü uygulamalar gerçekleştirmiştir. 

Yapılan başarılı projeler firmamızın, dekoratif ve mimari aydınlatma alanlarında yoğunlaşmasını sağlamış ve firmamız yavaş yavaş "Led Aydınlatma" sistemlerinin yanı sıra Avize Aydınlatma alanına da girmiştir, 2013’lü yıllarda kendi markasını yaratarak, tamamen aydınlatma alanına doğru yönlenmiştir.

Bu dönemde yapılan öncü işler, projeler, led sektöründeki teknolojik gelişmelerin "Aydınlatmada Led Devrimi" yaşanacağının ilk işaretlerini ortaya koymaktaydı. Bu gelişmeyi ve ilerlemeyi gören firmamız, tamamen "Led Aydınlatma ve Avize" alanında üretici olarak yer alma kararını 2013’lü yılların başında vermiş ve tüm yatırımlarını bu doğrultuda yapmaya başlamıştır.

Bu çerçevede, aydınlatma ürünlerimizi yerli olarak üreterek müşterilerimize sunmaya başladık. Üretim felsefemizi başından beri yerli üretim, yüksek kalite, müşteri odaklılık, insana, çevreye ve doğaya saygı ve sevgi temelinde oluşturmayı hedefedik. Bu prensiplerinden asla taviz vermeyen Firmamız, kısa sürede konusunda bölgesinin önde giden ve lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. 


2017 yılında; daha yüksek kapasitede, hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına; LADCO firmasını kurarak ülkemizde ve bir çok ülke için üretimlere başladık. Bugüne kadar, 300'ün üzerinde büyük projeler gerçekleştirmiş olan firmamız şu an; kendi ürünlerini tasarlayan, uygulayan, yurt dışına bir çok ülkeye yaptığı sevkiyatla hizmet veren bir kuruluştur..

Vizyonumuz
Sektörümüzdeki ihtiyaçları teknolojik gelişmeler çerçevesinde yorumlayarak, müşterilerimizin beklentilerine uygun en doğru aydınlatma çözümünü doğaya duyarlı şekilde sunmak ve özgün tasarımlarımızla aydınlatma sektöründeki öncülüğümüzü sürdürerek kendi markamızı çağdaş kılma idealimizle aydınlatma projelerimizi gerçekleştiriyoruz.

 

 

Yardım İster misiniz?
Yükleniyor...